Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Warsztaty z Medytacji

March 26, 2020 @ 19:00 - 21:00

 

Stan medytacji jest naturalnym stanem świadomości – bezwarunkowym, niefiltrowanym przez żadne ograniczenia umysłu, pogodnym, postrzegającym i rozumiejącym.

 

W stanie medytacji, zastanawiając się nad problemem lub pytaniem, możemy znaleźć odpowiedzi, wgląd, mądrość, wskazówki. Będąc w świadomym stanie uważności możemy dostrzec to, co ukryte jest przed zmysłami fizycznymi. W stanie medytacji nie ma debaty, dogmatów, przekonań ani teorii: jest tylko doświadczenie tego, co jest rzeczywiste. Doświadczenie głębokiego wglądu w siebie.

Medytacja to forma postrzegania, nauka i informacja o prawdziwym pragnieniu duszy. Twojej Duszy. Ponieważ stan medytacji jest naturalnym, normalnym stanem świadomości, każdy może uzyskać do niego dostęp, ale najpierw trzeba wiedzieć, co uniemożliwia ten stan.

Praktyczne warsztaty medytacji mają na celu pogłębienie duchowego rozwoju, przez który każdy z nas przechodzi.

W trakcie 2 godzinnych zajęć, powtarzanych co miesiąc, odbędziemy teoretyczną i praktyczną podróż do krainy uważności na potrzeby serca. Medytacja nie jest związana z żadną techniką. Te warsztaty praktyczno- teoretyczne to inspiracja do Waszej indywidualnej pracy. Będziemy pracować z oddechem, wizualizacją, ruchem – w oparciu o medytacje kabalistyczne, hinduskie mantry i techniki uważności.

Zajęcia poprowadzi Anna Mizerska

 

Data: 26.03.2020

Godz: 19:00 – 21:00

Cena: 60 PLN spotkanie / 80 PLN spotkanie z nagraniem / lub w ramach karnetu

Details

Date:
March 26, 2020
Time:
19:00 - 21:00

Venue

ul. Paryska 23A, Warszawa