Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

ŚWIATŁO KABBALAH

26 lutego, 2019 - 5 marca, 2019

ŚWIATŁO KABBALAH

Wykład wprowadzający do mądrości kabały


Co to jest Kabbalah?
Kabbalah (kabała) to starożytna duchowa wiedza, która daje siłę do poprawy naszego życia, odkrycia celu, osiągnięcia trwałego spełnienia. Wyjaśnia wszystko, poczynając od zrozumienia potrzeb własnej duszy poprzez prawa natury i powstanie wszechświata. To uniwersalna mądrość, którą każdy może studiować, bez względu na pochodzenie czy wyznawaną wiarę.

Dlaczego warto studiować kabałę? Głęboko w środku, każdy z nas chce zrozumieć znaczenie własnego życia oraz cel swojej egzystencji. Studiowanie kabały odpowie Ci na wiele egzystencjalnych pytań, a także da Ci praktyczne narzędzia i techniki, byś mógł osiągnąć więcej spełnienia w swoim życiu. Nasze kursy zostały przygotowane zarówno w sposób poszerzający świadomość, jak i praktyczny. Wierzymy, że warto żyć według wartości kabały każdego dnia, a nie tylko ograniczać się do jej teoretycznego studiowania.

Wprowadzenie. Spotkanie wprowadzające porusza podstawowe zagadnienia dotyczące mądrości kabały z praktycznego punktu widzenia. Podczas dwugodzinnej inspirującej lekcji z elementami seminarium, dowiesz się o możliwościach rozwoju osobistego oraz otrzymasz praktyczne narzędzia do samorealizacji. Co więcej, nauczysz się, jak wyłączyć tryb działania na autopilocie oraz jak zbliżyć się do zrozumienia siebie i celu swojego życia.  Ten wykład jest wprowadzeniem do praktycznego kursu Discover Kabbalah/ Odkryj Kabbalah – praktycznego kursu rozwoju osobistego opartego o mądrości kabały.)

 

Daty:   26.02.2019 | 05.03.2019

Miejsce: Lighthouse, Fundacja Centrum Kabbalah, ul. Paryska 23A, Warszawa

Godziny: 19:00-21:00

Rejestracja od 18:30

 

OFERTA SPECJALNA!
Zdobądź jeden bilet za 40 PLN albo dwa bilety za 48 PLN poprzez zakup online.

26.02.2019
KUP BILET TERAZ!

 

05.03.2019
KUP BILET TERAZ!

Szczegóły

Start:
26 lutego, 2019
Koniec:
5 marca, 2019