Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Nów Księżyca w znaku Barana

March 25, 2020 @ 19:00 - 21:00

Nów księżyca w znaku BARANA

Podczas nowiu rozpoczynającego kolejny znak astrologiczny doświadczamy w pigułce energii całego miesiąca w danym znaku, to tzw. energia ziarna czy zasiewu. Podchodząc świadomie do okien kosmicznych, jakimi są nowie księżyca, mamy szansę przygotować się na energię danego miesiąca, by przeżyć go w pełni.

Miesiąc Barana Nissan jest pierwszym miesiącem roku astrologicznego i daje nam siłę do uwolnienia się od wszelkich ograniczeń. Dzięki energii tego miesiąca, możemy przezwyciężyć nasze osobiste blokady, które powstrzymują nas od osiągnięcia prawdziwej wolności w każdym aspekcie życia.
Miesiąc Barana jest kontrolowany przez Marsa, planetę wojny i wspiera nas w wypełnianiu całego roku odpowiednią świadomością w każdym obszarze objętym konfliktem, niezależnie czy to pomiędzy narodami, ludźmi, czy w naszym codziennym życiu w walce pomiędzy pragnieniem otrzymywania dla siebie, a otrzymywania w celu dzielenia się.
W ten pierwszy dzień roku astrologicznego zasiewamy ziarno świadomości na kolejne 365 dni oraz decydujemy o tym ile Światła i ile ciemności doświadczymy my i cały Świat.  Swojego czasu, Karen Berg Dyrektor Centrum Kabbalah, wyznaczyła w ten dzień Godzinę Jedności Duchowej – podczas której połączymy się w medytacji bez względu na swoją indywidualną drogę duchową, by tchnąć w ziarno nowego miesiąca i nowego roku astrologicznego jedność, szacunek i miłość. 

Wykład poprowadzą: Agnieszka Tomaszewska i Anna Mizerska, nauczycielki z Centrum Kabały w Warszawie.

Data: 25.03.2020

Godz: 19:00 – 21:00

Cena: 50 PLN / lub w ramach karnetu

Details

Date:
March 25, 2020
Time:
19:00 - 21:00

Venue

ul. Paryska 23A, Warszawa