Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Nów Księżyca w Baranie

Kwiecień 5

Miesiąc Barana Nissan jest pierwszym miesiącem roku astrologicznego i daje nam siłę do uwolnienia się od wszelkich ograniczeń. Dzięki energii tego miesiąca, możemy przezwyciężyć nasze osobiste blokady, które powstrzymują nas od osiągnięcia prawdziwej wolności w każdym aspekcie życia.

Miesiąc Barana jest kontrolowany przez planetę Mars, planetę wojny i wspiera nas w wypełnianiu całego roku odpowiednią świadomością w każdym obszarze objętym konfliktem, niezależnie czy to pomiędzy narodami, ludźmi, czy w naszym codziennym życiu w walce pomiędzy pragnieniem otrzymywania dla siebie, a otrzymywania w celu dzielenia się.
W ten pierwszy dzień roku astrologicznego zasiewamy ziarno świadomości na kolejne 365 dni i decydujemy o tym ile Światła i ile ciemności doświadczymy my i cały Świat, dlatego tak ważne jest, by być w tym dniu razem w jedności i miłości.

Zapraszamy na wykład i wspólną medytację, zaprojektujmy wspólnie rok zgodny z naszymi marzeniami, zasiejmy porządek zamiast chaosu, wolność zamiast niewolnictwa, pokój zamiast wojny, wygrajmy wspólnie wojnę przeciw negatywności.

Data: 5.04.2019

Cena: 40 zł

Adres: Paryska 23 A Warszawa

Szczegóły

Data:
Kwiecień 5