Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

72 dni ze Światłem. Wydarzenie online

March 13, 2020 @ 13:00 - May 24, 2020 @ 19:00

Nowy kurs. Kiedy jesteśmy w obliczu wyzwania, a fizyczna, dominująca rzeczywistość dookoła nas pełna jest niepokoju i lęku, ważne jest by o siebie zadbać, zachować wszelkie zasady bezpieczeństwa i higieny zalecane przez lekarzy, epidemiologów i wszelkie autorytety w tej dziedzinie.

 

Istnieje również rzeczywistość duchowa, którą poznajemy dzięki mądrości i narzędziom kabalistycznym. Przy pomocy medytacji i najpotężniejszego z narzędzi kabalistycznych jakim są 72 Imiona Boga, zadbajmy i o ten aspekt naszego życia. Mądrość kabalistyczna wspiera nas w tym, by podnosić wibracje naszej duszy, by eliminować stres, wątpliwości. Przez zmianę naszej świadomości mamy wpływ na świadomość globalną, na podniesienie wibracji Matki Ziemi. W świadomości duchowej istnieje jedna potężna energia: miłość i jedność.

72 dni ze światłem to projekt dla każdego z nas. Celem jego jest pobudzenie naszej energii, otwarcie naszych serc, podniesienie naszej świadomości za pomocą kabalistycznej wiedzy i tym samym tworzenie świata w którym nie ma miejsca dla żadnego wirusa siejącego lęk, separację i samotność.

Będziemy budować świadomość 72 dni ze Światłem poprzez:

– energię dnia, z wykorzystaniem wiedzy kabalistycznej astrologii o układzie planet, energii wspierającej w rozwoju i pokonywaniu blokad –  z Agnieszką Tomaszewską

– HaKetoret – starożytną kabalistyczną medytację, której siła polega na usuwaniu plag, usuwaniu oraz uzdrawianiu obszarów naszego życia, obszarów geograficznych dotkniętych zarazą lub plagą świadomości – z Elishevą Adama

– codzienna medytację z jednym z 72 Imion Boga. Będziemy medytować po kolei z każdym z nich pobudzając Światło miłości i jedności. Imiona Boga to jest bardzo mocne narzędzie, które aktywuje życiowe siły w nas. Pobudzamy energię nieśmiertelności naszej duszy. Wzmacniamy świadomość globalną i Światło nieśmiertelności w świecie – z Anną Mizerską

Pracując z 72 Imionami Boga, pracujemy z naszym tikkun. Pobudzamy naszą duszę. Przed medytacją z pojedynczym imieniem rekomendowane jest przeskanowanie całej tablicy z Imionami. 

Spotkania odbywać się będą online codziennie o godzinie 22:00, za wyjątkiem piątków. Czas trwania 30 – 45 minut.

Spotkania dostępne są w ramach karnetu. Link do spotkań zostanie udostępniony wszystkim posiadającym karnet miesięczny lub tym z Was, którzy dokonają opłaty tzedaka (darowizny) w dowolnej wysokości.

W każdej praktyce istotna jest wymiana energii, zwłaszcza, gdy dokonujemy tak dużej zmiany świadomościowej w przełamaniu wyzwania w obliczu, którego stoi dzisiaj cała ludzkość.

Dziś Ty możesz mieć swój wkład w zbiorową zmianę świadomości.

Zapraszamy do 72 dni ze Światłem, Z miłością

Nauczycielki z Centrum Kabały Ania, Agnieszka, Elisheva

UWAGA: wydarzenie online, chętnych prosimy o kontakt mailowy: poland@kabbalah.com

Start wydarzenia: codziennie przez 72 dni od 14 marca 2020

Godz: 22:00 (czas trwania do 45 minut)

Cena: nieobligatoryjna według uznania darowizna na konto

 

środki możesz przekazać na poniższy numer konta :

50 1240 1066 1111 0010 0241 9168

Details

Start:
March 13, 2020 @ 13:00
End:
May 24, 2020 @ 19:00

Venue

ul. Paryska 23A, Warszawa