Moc Kabbalah – Yehuda Berg

Dotychczas okryta tajemnicą, teraz Kabbalah jest dostępna dla ciebie…

Wyobraź sobie życie wypełnione niekończącą się radością i zadowoleniem.
Wyobraź sobie też, że stale jesteś pełen energii i zawsze masz jasność
tego, co masz zrobić. To jest właśnie moc Kabbalah. Jest to droga od chwilowej
przyjemności, za którą większość z nas podąża, do trwałego spełnienia, za którym
wszyscy tęsknimy. Twoje najskrytsze pragnienia czekają na spełnienie. Nie ograniczają się one jednak do chwilowej radości związanej z dokonaniem udanej transakcji ani też do odlotu po zażyciu narkotyku, czy też do krótkotrwałego
pełnego namiętności związku opartego na seksie. Czyż nie chciałbyś doświadczyć
trwałego poczucia pełni i niczym nie zmąconego pokoju niezależnie od tego co by się wokół ciebie rozgrywało? Spełnienie jest obietnicą Kabbalah. Ta książka nauczy cię nowego spojrzenia na życie i tego, jak się w nim na nowo poruszać. Zrozumiesz cel życia i to, jak otrzymywać obfitość czekających na ciebie darów.
Poprzez dokonanie krytycznej transformacji z bycia istotą reaktywną na bycie proaktywną zwiększysz swoją energię twórczą, uzyskasz kontrolę nad życiem i zaczniesz cieszyć się z osiągania nowych poziomów egzystencji duchowej.
Nauki Kabbalah zakorzenione w pełnej jedności praw duchowych i fizycznych już
działają w twoim życiu. Przygotuj się na doświadczenie tego fascynującego obszaru świadomości, sensu i radości.

cena: 35 zł

Zamówienie

 

 

Astrologia kabalistyczna – Rav Berg

Tysiące razy każdy z nas był pytany o znak zodiaku. I większość oczywiście potrafi na to pytanie odpowiedzieć. Załóżmy jednak, że chcemy dowiedzieć się czegoś więcej niż mówi horoskop z codziennej gazety.

Problem w tym, że konwencjonalna astrologia ma tyle wspólnego z naturą naszego losu co wróżby z chińskie go ciasteczka. W tej książce przedstawiamy zupełnie inne i naprawdę skuteczne podejście do zagadnień przeznaczenia. Kabbalah bowiem daje możliwość zastosowania najstarszego znanego gatunkowi ludzkiemu narzędzia w mądrej analizie astronomii i astrologii. Zgłębianie tajemnic planet i obserwacja gwiazd, jak robią to kabaliści jest prawdziwą nauką, dzięki której możemy zrozumieć i zaspokoić najgłębsze potrzeby zarówno nas samych jak i otoczenia.

W przeciwieństwie do astrologii konwencjonalnej mówiącej, że wszystko, co robimy, zapisane zostało w niebiosach, kabalistyczne analizy planet i układów gwiazd dowodzą, iż każdy z nas rodzi się dokładnie w chwili, która najbardziej odpowiada naszym specyficznym potrzebom, byśmy mogli wykorzystywać naszą wolną wolę. Kabbalah naucza, że ma my wiele alternatyw naszej przyszłości i dzięki mądrości kabalistycznej możemy sterować okrętem naszego życia, każdy bowiem jest kowalem własnego losu.

 Życie to kosmiczna podróż. Czy nie byłoby zatem wspaniale dysponować mapą, gdzie zaznaczony jest start i wszystkie przeszkody, które należy ominąć?

Otóż taka mapa istnieje. Określa, jakich wyborów dokonywaliśmy dotychczas i podsuwa alternatywne trasy w kierunku osiągnięcia najlepszego celu tej podróży. Kabbalah mówi, że wszystkie niezbędne wskazówki zawarte są w genetycznym kodzie naszych dusz, znanym również jako przewodnik astrologiczny.

Astrologia kabalistyczna to znacznie więcej niż zbiór „horoskopów”. Pomaga bowiem poznać własną naturę w jej najgłębszym, duchowym wymiarze. tłumaczy także, w jaki sposób korzystać z tej wiedzy w codziennym życiu.

Dzięki temu nowatorskiemu przewodnikowi dowiesz się wszystkiego na temat:

• Wzoru ludzkiej duszy i jej duchowej ewolucji

• W jaki sposób wolna wola wpływa na nasze przeznaczenie?

• Jak my sami wybieramy przeszkody na drodze naszego życia?

• Jak uniknąć utrudnień i objazdów, które spowalniają nasz duchowy wzrost?

• Jakim wyzwaniom stawialiśmy czoła w poprzednich wcieleniach i dlaczego wciąż musimy się z nimi borykać?

• W jaki sposób moment stworzenia Wszechświata może nauczyć nas jak osiągnąć bogatsze życie?

• W jaki sposób niezwykła energia każdego miesiąca lunarnego wpływa na twoje codzienne życie?

Dzięki tej książce odkryjesz, dlaczego Kabbalah jest źródłem mądrości duchowej i najpotężniejszym źródłem wiedzy astrologicznej. Nauczysz się również, w jaki sposób spożytkować tę wiedzę, by już dziś uczynić swoje życie lepszym!

cena: 37 zł

Zamówienie

 

Miłość i związki – Yehuda Berg

Minęło już ponad dziesięć lat od ukazania się bestsellera pt. “Zasady”, w którym radzono kobietom, jak powinny się zachowywać, by wylądować u boku “pana Idealnego”.

Teraz nadszedł czas na nowy zbiór zasad, w którym w bardziej duchowy sposób podchodzi się do tego tematu, czyli na “Miłość i związki według Kabbalah” Yehudy Berga.

Opisane w książce zasady opierają się na odwiecznej mądrości Kabbalah i naturze całego Wszechświata.

W napisanej dla kobiet książce “Miłość i związki według Kabbalah” Yehuda Berg przedstawia jak w Kabbalah postrzega się związki oraz wyjaśnia, co sprawia, że są udane, a co nie.

I ujawnia, że to kobieta ma moc wpływania na ich przebieg i finał.
Yehuda Berg tłumaczy duchowe powody różnic pomiędzy kobietami a mężczyznami, które przejawiają się i w sposobie myślenia, i w zachowaniu w związkach.

A kto mógłby lepiej wyjawić kobietom sekrety mężczyzn i małżeństwa niż mężczyzna?

Autor książki – Yehuda Berg nie jest zwykłym mężczyzną. Jest on nauczycielem Kabbalah, który regularnie służy radą setkom osób, w tym parom, a jego własne małżeństwo jest bardzo udane.

Jego książka “Miłość i związki według Kabbalah” oparta jest na starożytnych zasadach, ale przedstawione w niej koncepcje i metody sprawdzają się nadal w stosunku do wszystkich.

W tej książce nie znajdziesz wskazówek, jak randkować, chociaż opisane w niej zasady działają i w tym zakresie – muszą działać, bo przecież chodzi o Uniwersalne Prawa Wszechświata.

Dzięki książce “Miłość związki według Kabbalah” odkryjesz Prawo Przyciągania (podobieństwa się przyciągają) i dowiesz się, jakie role odgrywają Naczynie i Światło.

Poznasz też prawdziwe znaczenie terminu “bratnia dusza” i dowiesz się, dlaczego jest tak, że to twoja bratnia dusza musi znaleźć ciebie, a nie na odwrót
(co, nawiasem mówiąc, nie znaczy, że masz bezczynnie siedzieć i czekać, aż to się stanie). Zrozumiesz, że to wrodzona siła kobiety wprawia w ruch cały mechanizm.

Yehuda Berg w osobisty i bardzo wciągający sposób wyjaśnia, że przyciągnięcie partnera okaże się naprawdę proste, jeśli tylko zrozumiesz podstawy i zechcesz podjąć duchowy wysiłek.

Wskazówki zawarte w tej książce dotyczą nie tylko zasad tworzenia związków, ale i sposobów na prowadzenie szczęśliwszego i przynoszącego więcej spełnienia życia,
w którym najwspanialsze jest osiągnięcie prawdziwego błogosławieństwa dzięki małżeństwu.

cena: 35 zł

Zamówienie

 

Nano – Panowanie Umysłu nad Materią – Rav Berg

Rav Berg w swojej rewolucyjnej książce imponująco łączy Kabbalah z dzisiejszą Nanotechnologią. Poza kodem genetycznym, klucz do kształtowania życia takim, jakiego chcemy, znajduje się w budowie naszych własnych atomów.

Książka „Nano – Panowanie Umysłu nad Materią” została opisana jako jedna z najlepszych książek naukowych o kabbalah i arcydzieło Rava Berga, głównie ze względu na to, iż w niezwykły sposób pokazuje jak kabaliści żyjący tysiące lat temu, wiedzieli już o rzeczach, które nasza współczesna nauka odkryła dopiero w poprzednim stuleciu.

Odkryj największe objawienie Rav Berga: tajemnice lepszego zdrowia, relacji i kariery.

Dowiedz się, jak osiągnąć nieśmiertelność poprzez opanowanie i ukierunkowanie Twojej energii wykorzystując Nanotechnologię.

cena: 39.9 zł

Zamówienie

 

Upodobnianie się do Boga – Michael Berg

Po raz pierwszy w historii ludzkość ma przed sobą niewiarygodną szansę: nie tylko modlić się do Boga, słuchać Go, bać się czy odrzucać, ale faktycznie się do niego upodabniać.

Takie objawienie ludzkiego przeznaczenia odkrył kabalistyczny uczony Michael Berg podczas prac nad przekładem Zoharu, 23-tomowego starożytnego aramejskiego dzieła, kluczowego tekstu Kaballah.

Przy okazji odkrycia tej szansy Berg przedstawia metodę przemiany, dzięki której rzesze ludzi mogą uciec już z więzienia ego i w całej jej radości i śmiałości upodobnić się do Boga.

cena: 35 zł

Zamówienie

 

Możesz Zmienić Wszystko – Yehuda Berg

Postępowy przewodnik po życiu codziennym, który rozbudza świadomość i stymuluje zmiany osobiste oraz globalne.

Badając tak trudne tematy, jak polityka, religia, środowisko i gospodarka, Yehuda Berg pokazuje, w jaki sposób możemy zmienić wszystko na świecie, bez względu na to, jak beznadziejna może wydawać się nasza sytuacja. Wymaga to jedynie zmiany nastawienia.

Pisząc w swoim inteligentnym, zwięzłym, a czasami wręcz zuchwałym stylu, Berg cytuje anegdoty z życia, komentarze z blogów oraz stare przypowieści, aby uświadomić czytelnikom, że to oni są odpowiedzialni za to w jakiej znajdują się sytuacji – cokolwiek robimy, robimy to sami. Nawołuje on do wzięcia odpowiedzialności za własny los, ponieważ każde, nawet najdrobniejsze działanie ma ogromny wpływ na rzeczywistość w skali wszechświata.

Obecnego stanu rzeczy nie powinniśmy akceptować jako swojego losu. Ta książka uświadamia niewygodną prawdę, że zmiany indywidualne to w rzeczywistości szanse na zmiany globalne.

cena: 38 zł

Zamówienie

 

Ciąg dalszy nastąpi – Karen Berg

Kiedy jesteśmy świadomi reinkarnacji nasze pomyłki w tym życiu przestają być dla nas niszczące. Rozwijamy poziom duchowej dojrzałości, pozwalającej nam widzieć wszystko jako część większego planu, którego celem jest pomóc nam rozwijać się i wzrastać.

Śmierć nie jest końcem gry, lecz okazją do rozpoczęcia nowego etapu. Nie mamy się czego bać. Nasze zycie będzie miało ciąg dalszy.

cena: 37 zł

Zamówienie

 

 

Czerwona nitka – Yehuda Berg

Odkryj starożytną technologię, która kryje się za niezwykle popularną czerwoną nicią, najbardziej znanym narzędziem mądrości Kabbalah. Yehuda Berg, autor międzynarodowego bestsellera, książki 72 Imiona Boga Technologia dla duszy, kontynuuje odkrywanie tej najstarszej i najpotężniejszej mądrości na kartach swojej książki Czerwona Nitka – Potęga Ochrony.

Odkryj prawdziwą moc kryjącą się za czerwoną nitką i poznaj powody, dla których miliony osób nie wychodzą bez niej z domu.

To nie jest żaden hokus-pokus.
Chociaż idee zawarte w tej książce są niezwykle proste, są one jak trzęsienie ziemi, nie mając nic wspólnego z dogmatami religijnymi.

(Madonna)

Jako przechodzień brałem udział w wypadku, przeleciałem przez szybę samochodu.
Czerwona nitka uratowała mi życie.

(Andy Behrman autor książki Electroboy)

Kaballah pokazuje jak objawić piękno twojej duszy i wyruszyć w podróż samopoznania i transformacji.
(Deepak Chopra)

cena: 15 zł

Zamówienie

Bóg używa szminki – Karen Berg

W książce Bóg używa szminki, kabalistka i popularna nauczycielka Kabbalah Karen Berg zabiera kobiety w historyczną podróż, odkrywając ich wyjątkową duchową rolę w świecie. 

W niniejszym dziele czytelniczki poznają cel swego istnienia i dowiedzą się, jak połączenie ze Światłem Stwórcy może gruntownie odmienić ich związki z dziećmi, mężami, przyjaciółmi i bratnimi duszami. Książka pomoże wam zrozumieć, jak otrzymać w boskim darze dobre dzieci, czemu niektóre z nich mają problemy z rodzicami i dlaczego kobiety mogą uporczywie trwać w związkach pełnych przemocy. Poznacie też , skąd bierze się szczęście i czemu nie wszyscy go doświadczają. 

Ten pierwszy przewodnik po duchowym wszechświecie wyjaśnia, jaki jest prawdziwy cel życia człowieka. Bóg używa szminki otwiera dyskusję – pozbawioną barier religijnych i światopoglądowych – nad tym jak kierować swoim życiem, aby być szczęśliwym. Publikacja wskazuje źródło szczęścia i informuje, dlaczego nie wszyscy go doświadczają. Książka pozwala dostrzec i zrozumieć, że każdy z nas nosi w sobie pierwiastek boski, element „siły wyższej”. To publikacja dla osób, które szukają odpowiedzi na najbardziej fundamentalne pytania, chcą wiedzieć więcej o duchowym rozwoju człowieka.

Kabbalah znaczy otrzymywać i czytelnicy otrzymują obszerną dawkę informacji o tym prądzie naukowym. Mająca ponad cztery tysiące lat tradycja mistyczna mówi o związkach pomiędzy duszą a ciałem, między tym, co ulotne, nienamacalne a elementami materialnymi. Zasady, odkryte przed wiekami, są uniwersalne i odnoszą się zarówno do działań w skali mikro, jak i makro. Każdy element wszechświata – jak pokazuje Karen Berg – podlega prawom zapisanym w Kabbalah, czyli siłom duchowym i ich reakcjom w świecie materialnym

cena: 37 zł

Książka obecnie nie jest dostępna

72 Imiona Boga – Technologia dla duszy

Starożytny kabalista Rav Shimon Bar Yochai opisał w Księdze Zohar rozstąpienie się Morza Czerwonego. Cud ten wydarzył się za sprawą Mojzesza a nie Boga. Bóg wyraźnie zapytał „Czemu mnie o to prosisz?”, dając Mojżeszowi do zrozumienia, że jego niezachwiana wiara może czynić cuda wpływając na naturę, pozwalając uciec Izraelitom przed Faraonem i egipską armią. Aby to osiagnąć, Mojzesz połaczył moc pewności z duchową technologią. Posiadł formułę, która dała mu dostęp do subatomowej rzeczywistości natury.
Użyta przez Mojżesza formuła ukryta była w Księdze Zohar przez 2000 lat. Formuła ta to 72 Imiona Boga. Nie są to imiona w tradycyjnym tego słowa znaczeniu, ale 72 sekwencje skomponowane z liter hebrajskich, które mają nadzwyczajną moc pokonywania praw natury w każdej jej formie (z naturą ludzką włącznie).

Mimo, że ta formuła zakodowana jest w biblijnej historii rozstąpienia się Morza Czerwonego, żaden Rabin ani ksiądz nie był świadom tego sekretu. Był on znany jedynie garstce kabalistów, którzy wiedzieli również, że we właściwym czasie formuła ta zostanie ujawniona światu.
Aby poznac moc 72 Imion oraz ich zastosowanie polecamy przeczytanie ksiązki Yehudy Berga „72 Imiona Boga – Technologia dla Duszy”. Nawet jeżeli nie mówisz i nie czytasz po hebrajsku, możesz korzystać z tej technologii i doświadczać cudów.
Teraz po 2000 lat ukrycia, współcześni poszukiwacze mogą połączyć się z tą mocą i energią, ucząc sie o niej i odwołując do niej poprzez 72 Imiona Boga.

72 Imiona Boga to trzyliterowe sekwencje, które działaja jak indeks ku specyficznym duchowym częstotliwościom. Patrząc na litery, zamykając oczy i wizualizując je, możesz połaczyć się z tymi częstotliwościami.
72 Imiona Boga „reperują” człowieka na poziomie duszy. Mówiąc praktycznie, nie musimy już przechodzić przez ciężkie próby życiowe, ponieważ dostrajamy swoje ciało i duszę do duchowych częstotliwości, których nasze oczy nie dostrzegają.

cena: 59 zł

Zamówienie

 

 

 

Zamówienie Książki