Nie uczymy się astrologii żeby kreślić ludziom horoskopy. Wręcz przeciwnie, celem kabalistycznej astrologii jest wzniesienie się ponad wpływy kosmosu i wzięcie kontroli nad własnym życiem.

Znak zodiaku, z którym się urodziliśmy przekazuje nam wszystkie pozytywne i negatywne cechy jakie będą nam potrzebne do naszej osobistej przemiany. Tymniemniej znaki zodiaku nie stanowią przyczyny naszych cech charaktery, lecz ich efekt. Karma z naszych poprzednich wcieleń decyduje pod jakim znakiem zodiaku musimy się narodzić aby uzyskać cechy i atrybuty potrzebne aby poprawić i zmienić poprzednie negatywne czyny.

Znak zodiaku jest jedynie mechanizmem jaki wykorzystuje dusza aby zapewnić sobie właściwe przymioty w momencie narodzin.

Patriarch Abraham był pierwszym kabalistycznym astrologiem żyjącym około 3800 lat temu. Napisał on księgę znaną jako Sefer Yetzira, Księga Formacji. Zawarte są w niej wszystkie sekrety uniwersum, włącznie z wiedzą astrologiczną i kosmologią.

Zagłębiając się w kabalistyczną astrologię od razu można spostrzec różnice pomiędzy nią a astrologią konwencjonalną: kabalistyczna astrologia używa innych kalendarzy. Astrologia konwencjonalna oparta jest na kalendarzu słonecznym, znanym również jako kalendarz Gregoriański, natomiast astrologia kabalistyczna używa kalendarza hebrajskiego, który bierze pod uwagę zarówno układ słońca jak i księżyca.

Każdego miesiąca mamy możliwość wzięcia kontroli nad jego astrologicznym wpływem. Centra Kabały na całym świecie oferują Połączenia Nowego Miesiąca, które zawierają medytacje i mądrość uczącą Cię jak kontrolować świadomość danego miesiąca.

Już niedługo umieścimy krótkie omówienie niektórych sekretów ukrytych każdego miesiąca.