Starożytny kabalista Rav Shimon Bar Yochai opisał w Księdze Zohar rozstąpienie się Morza Czerwonego.

Cud ten wydarzył się za sprawą Mojżesza a nie Boga. Bóg wyraźnie zapytał „Czemu mnie o to prosisz?”, dając Mojżeszowi do zrozumienia, że jego niezachwiana wiara może czynić cuda wpływając na naturę, pozwalając uciec Izraelitom przed Faraonem i egipską armią. Aby to osiągnąć, Mojżesz połączył moc pewności z duchową technologią. Posiadł formułę, która dała mu dostęp do subatomowej rzeczywistości natury.

 

Użyta przez Mojżesza formuła ukryta była w Księdze Zohar przez 2000 lat.

Formuła ta to 72 Imiona Boga. Nie są to imiona w tradycyjnym tego słowa znaczeniu, ale 72 sekwencje skomponowane z liter hebrajskich, które mają nadzwyczajną moc pokonywania praw natury w każdej jej formie (z naturą ludzką włącznie). Mimo, że ta formuła zakodowana jest w biblijnej historii rozstąpienia się Morza Czerwonego, żaden Rabin ani ksiądz nie był świadom tego sekretu. Był on znany jedynie garstce kabalistów, którzy wiedzieli również, że we właściwym czasie formuła ta zostanie ujawniona światu.

 

Aby poznać moc 72 Imion oraz ich zastosowanie polecamy przeczytanie książki Yehudy Berga „72 Imiona Boga – Technologia dla Duszy”.

Nawet jeżeli nie mówisz i nie czytasz po hebrajsku, możesz korzystać z tej technologii i doświadczać cudów. Teraz po 2000 lat ukrycia, współcześni poszukiwacze mogą połączyć się z tą mocą i energią, ucząc się o niej i odwołując do niej poprzez 72 Imiona Boga.

 

Jak to działa?

72 Imiona Boga to trzyliterowe sekwencje, które działają jak indeks ku specyficznym duchowym częstotliwościom. Patrząc na litery, zamykając oczy i wizualizując je, możesz połączyć się z tymi częstotliwościami. 72 Imiona Boga „reperują” człowieka na poziomie duszy. Mówiąc praktycznie, nie musimy już przechodzić przez ciężkie próby życiowe, ponieważ dostrajamy swoje ciało i duszę do duchowych częstotliwości, których nasze oczy nie dostrzegają.

By zgłębić temat tego fenomenalnego duchowego narzędzia zachęcamy do przeczytania książki – ”72 Imiona Boga”

http://kabbalah.pl/ksiazki/#72

 

Serdecznie zapraszamy również na cykl zajęć odbywających się w Centrum Kabbalah